Zakład Poligraficzny DRUK – opakowania dla farmacji, druk offsetowy UV

DRUK to zakład poligraficzny, który działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się drukiem tradycyjnym wydawnictw, plakatów oraz katalogów, lecz z czasem rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkcję opakowań dla przemysłu kosmetycznego i farmacji oraz druk na tworzywach sztucznych, co obecnie stanowi główną część naszej działalności. Ofertę kierujemy przede wszystkim do firm produkcyjnych oraz agencji reklamowych. Korzystając z naszych usług, macie Państwo pewność profesjonalnie wykonanych druków najwyższej jakości.

Drukujemy formatem B2 w technologii druku offsetowego UV. Realizujemy zamówienia od kilku arkuszy do wysokich nakładów – kilkadziesiąt tysięcy arkuszy.

Opakowania dla przemysłu spożywczego i innych branż – szeroka oferta

Zajmujemy się produkcją opakowań dla farmacji, przemysłu spożywczego i kosmetycznego. Oferujemy też m.in. druk etykiet samoprzylepnych oraz naklejek na okna wystawy. Wykonujemy zaawansowane tłoczenia i używamy nietypowych efektów wizualnych, takich jak morfing, flip czy animacja. Możemy na drukowanych materiałach wykonać także hotstamping oraz nałożyć błyszczący, matowy, pachnący lub brokatowy lakier. Drukujemy również w technologii sitodruku UV, chociaż wykorzystujemy go głównie do uszlachetniania drukowanych opakowań i materiałów reklamowych. Podejmujemy się również druku na specjalistycznych foliach (adhezyjnej, soczewkowej 3D) oraz innych tworzywach sztucznych jak PCV, a także folii samoprzylepnej. Oferujemy także druk na nowoczesnej folii elektrostatycznej ClingZ. Wykorzystujemy farby oraz lakiery tylko najwyższej jakości.

W ramach swojej działalności wykonujemy różnego typu akcesoria z tworzyw sztucznych. Produkujemy między innymi etykiety dla ogrodnictwa oraz produkty konfekcyjne, które po wydrukowaniu są wycinane i dostarczane w postaci gotowego produktu. Wykonujemy również szereg innych prac introligatorskich, takich jak bindowanie, wycinanie czy zaginanie na gorąco, co pozawala nam wykonywać produkty takie jak maty nakozetkowe, opaski-owijki oraz wieszaki do produktów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Created by A4 STUDIO

Wszystie prawa zastrzeżone, © Zakład Poligraficzny DRUK 2023
Polityka prywatności

druk@druk.lodz.pl
pl